Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

4 Kąty - Nieruchomości

Zauchy 7/27 Kraków

Mapa

732 185...

732 185 743

biuro nieczynne

4katy-nieruchomosci.com/

Pokaż więcej

Nasi Agenci

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie

Ogłoszenia 4 Kąty - Nieruchomości

Filtruj

539 000 zł34 m² 15 853 zł/m²

Katarzyna Jeleń

Katarzyna Jeleń

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: kraków, ruczaj, ul. Federowicza Cena : 539 000zł Powierzchnia: 34m2 Piętro: 1/3 Pokoje: salon z aneksem + sypialnia Do sprzedania...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł145,70 m² 4 111,19 zł/m²

Katarzyna Jeleń

Katarzyna Jeleń

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Lokalizacja: kozierów, gmina Michałowice, powiat krakowski Powierzchnia działki: 6,48ar Powierzchnia użytkowa: 132,32m2 Powierzchni całkowita: 145,70m2...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28 m² 71 zł/m²

Katarzyna Jeleń

Katarzyna Jeleń

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: osieczany koło Myślenic Cena najmu: 2000zł Powierzchnia: 28m2 Piętro: 3/3 Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe , w nowym budownictwie...

Szczegóły ogłoszenia

4 590 000 zł153 m² 30 000 zł/m²

Katarzyna Jeleń

Katarzyna Jeleń

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Rezydencja na dachu miasta - Penthouse 153 m z widokiem na panoramę Krakowa https:/www.youtube.com/watch?v=ApBL-NCGjpM Z ogromną przyjemnością...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

Katarzyna Jeleń

Katarzyna Jeleń

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: osieczany koło Myślenic Cena najmu: 3000zł Powierzchnia: 48m2 Piętro: 3/3 Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe , w nowym budownictwie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł140 m² 3 207 zł/m²

Katarzyna Jeleń

Katarzyna Jeleń

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:523 m²

Lokalizacja: polanowice - gmina Słomniki , powiat Krakowski Powierzchnia działki: 5,23ar Powierzchni całkowita: 140m2 Powierzchnia użytkowa: 123m2 Liczba...

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł48 m² 16 229 zł/m²

Katarzyna Jeleń

Katarzyna Jeleń

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja: kraków, ul. Rydygiera Cena: 779 000 zł Powierzchnia: 48m2 Piętro: 0/5 Pokoje: salon z aneksem + sypialnia Mieszkanie zlokalizowane jest...

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł39 m² 17 410 zł/m²

Katarzyna Jeleń

Katarzyna Jeleń

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja: kraków, zabłocie, ul. Hetmańska Cena: 679 000 zł Powierzchnia: 39m2 Piętro: 2/4 Pokoje: 2-pokoje, osobna jasna kuchnia Na sprzedaż mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł140 m² 10 707,14 zł/m²

Katarzyna Jeleń

Katarzyna Jeleń

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja: polanowice, gmina Słomniki, powiat krakowski Powierzchnia działki: 10 ar Powierzchni całkowita: 140m2 Powierzchnia użytkowa: 110m2 Liczba...

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł195 m² 12 815 zł/m²

Katarzyna Jeleń

Katarzyna Jeleń

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Lokalizacja: kraków, dzielnica Zwierzyniec ul. Bielańska Powierzchnia działki: 12 ar Powierzchnia całkowita: 195m2 Powierzchni użytkowa: 170m2 Liczba...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 313 zł/m²

Katarzyna Jeleń

Katarzyna Jeleń

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: sucha Beskidzka, os. Na Stawach Cena: 399 000 zł Powierzchnia: 48 m2 Piętro: 2/4 Pokoje: 3-pokoje, osobna jasna kuchnia Mieszkanie znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij